24.

listopad

Sudjelovanje na 17. stolnoteniskom memorijalnom turniru Saša Paar

24. listopada 2015. godine STK Klek je sudjelovao na 17. stolnoteniskom memorijalnom turniru Saša Paar koji se održavao u Dugom Selu. Na ovom turniru sudjelovali su stolnotenisači iz cijele Hrvatske, u svim mlađim kategorijama.
U kategoriji najmlađih kadetkinja 2005. god. i mlađih, nastupile su Petra Turkalj i Marija Magdić. Nastupajući u skupini od četiri igračice, Petra i Marija nisu se uspjele plasirati na prva dva mjesta koja su vodila u daljnje natjecanje iako su svojom igrom pokazale zavidno znanje i borbenost.
Kod dječaka u kategoriji najmlađih kadeta nastupili su Filip Dubić i Mateo Luketić. Razigravajući po skupinama, Filip i Mateo imali su više uspjeha od djevojčica, kao drugi u skupini prošli su u daljnju fazu natjecanja, ali već u 1. kolu ispali su iz daljnjeg natjecanja. Filip Dubić je izgubio od Frana Wagnera iz Varaždina koji je 9. na listi najboljih najmlađih kadeta, tijesno rezultatom 3:2, dok je Mateo Luketić izgubio od Alena Šebelja iz Opatije rezultatom 3:0.

GORE

06.

rujan

8. TURNIR POVODOM DANA GRADA OGULINA

U nedjelju 06.09.2015. odigran je tradicionalni 8. Turnir u stolnom tenisu povodom Dana grada Ogulina u organizaciji STK "Klek" Ogulin. Turnir je održan u "Školskoj sportskoj dvorani".
Na turniru je sudjelovalo 25 igrača i igračica koji su bili svrstani u kvalifikacijske skupine. Nakon razigravanja po skupinama formirane su skupine za razigravanje po plasmanima.
U ženskoj skupini dominirale su stolnotenisačice Kleka. Treće mjesto osvojila je Marijana Rendulić, drugo mjesto Ira Tišma, a prvo mjesto osvojila je Ljubica Vukelić.
U muškoj skupini "D" turnira, treće mjesto osvojio je Marijan Gojak iz Udruge veterana Karlovac, drugo mjesto osvojio je Deni Turković iz STK KLEK-a i prvo mjesto osvojio je Matija Marković iz STK KLEKA.
U muškoj skupini "C" turnira, treće mjesto osvojio je Zdenko Capan iz STK Karlovac 2013, drugo mjesto osvojio je Vjekoslav Tumpa iz STK Karlovca 2013 i prvo mjesto osvojio je Karlo Mateša iz STK Akquestila D. Resa.
U muškoj skupini "B" turnira, treće mjesto osvojio je Željko Odorčić iz Zagreba, drugo mjesto Andrej Dubić iz STK Kleka Ogulin i prvo mjesto osvojio je Petar Mačešić iz Udruge veterana Karlovac.
U muškoj skupini "A" turnira, ujedno i u najjačoj skupini, treće mjesto osvojio je Stanislav Lošić iz Zagreba, drugo mjesto Ivan Klarić iz STK Karlovac 2013 i prvo mjesto osvojio je Nikola Kasić iz Zagreba.

Svim sudionicima podijeljene su medalje i pehari, a organiziran je i zajednički ručak sa svim igračima koji su sudjelovali na turniru.

GORE

13.

lipanj

Naš klub u posjeti STK Zatonu

Od 13. do 14.06.2015. godine STK Klek je bio u posjeti kod prijateljskog STK Zaton kod Šibenika. Prijateljski odnos ova dva kluba postoji od samog osnutka STK Klek što je prešlo u lijepu tradiciju. Ovoga puta posjeta je organizirana samo na dva dana. U posjet otputovalo je 7 stolnotenisača i 3 člana uprave Kluba. Gosti su od strane domaćina smješteni po kućama, gdje su srdačno primljeni i ugošćeni.
Za vrijeme boravka vrijeme je provedeno u kupanju i obilasku Zatona. Ovaj put nije organiziran tradicionalni turnir u stolnom tenisu, ali smo uživali u velikom gostoprimstvu naših domaćina.